O firmie

Kompleksowe usługi remontowo-wykończeniowe

zdjecie_salonu

Gwarancja

Na wszelkie wykonane przez nas prace udzielamy 24 miesięcznej gwarancji. Jeśli szukasz fachowca,zadzwoń. Przyjedziemy i wykonamy bezpłatną i niezobowiązującą wycenę, a także udzielimy cennych wskazówek! gwrancja

Firma remontowa TWOJE WNĘTRZE zajmuje się szerokim zakresem usług remontowo-wykończeniowych.

Dzięki doświadczeniu naszej ekipy, fachowej wiedzy oraz znajomości najnowszych trendów i technologii, jesteśmy w stanie wykonać profesjonalnie każde zlecenie. Świadczymy usługi na najwyższym poziomie prowadząc do spełnienia wymagań i oczekiwań dobranych do indywidualnego klienta.

Do wykonywanych prac używamy sprawdzonych materiałów. Stawiamy na jakość, dokładność i terminowość wykonywanych przez nas prac. Jesteśmy solidną i profesjonalną firmą, która zajmie się Państwa remontem. Służymy także naszymi fachowymi radami oraz pomocą. Prowadzimy kompleksowe wykończenie od stanu deweloperskiego pod klucz, remonty mieszkań i domów, renowacje wnętrz.

Wykonujemy projekty klienta, przedstawiamy również własne pomysły i doradzamy przy wyborze najlepszych rozwiązań. Zajmujemy się również wszelkimi pracami związanymi z instalacjami elektrycznymi oraz wodno-kanalizacyjnymi. 

Przed przystąpieniem do prac klient otrzymuje sporządzony przez naszą firmę kosztorys, który obejmuje koszty robocizny oraz ewentualnych materiałów. Gwarantujemy konkurencyjne ceny i możliwość negocjacji indywidualnych z klientem.